preloader
Hakkımda | Demir Döküm Yetkili Servisi | Alagöz Teknik

Hakkımızda

Alagöz Teknik Hakkında

2011 yılında kurulan Alagöz Teknik, kurulduğu günden itibaren servis merkezimiz klima alanlarında uzun yıllar hizmet verdiği Klima&Kombi servis, bakım ve onarım konularında uzmanlaşmış teknikerleriyle kısa süre içerisinde sektörde söz sahibi olmuş ve günümüze kadar gelmiştir. Arızalanan cihazlarınızın sorunlarını tespit etmek onarım ve bakımını sağlamak için çalışıyoruz.

Türkiye gelişen sektöre ayak uydurmak için servis, bakım ve onarım konularında servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek için yıl içerisinde periyodik aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadırlar. Firmamız ihtiyaçlarınıza kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde çözmeyi hedeflemektedir. Misyonumuz Uygun ve Kaliteli hizmeti müşterilerimize eşit bir şekilde sunabilmektir.

philosophy-image


Alagöz Teknik Ne gibi işler Yapar?

Profesyonel olarak kombi, şofben, klima, termosifon, petek temizliği vb, tüm ısı cihazlarınızı uzman ekibimizle tamirini bakım onarımnı yapmaktayız.

Ekibimiz siz değerli müşterilerinin problemlerini titizlikle ve doğru adımlarla işini yapmaktadır bu nedenle önce müşteri memnuniyeti herşeyden önemlidir.

ceo-signature
UYARI

Yetkili Olmayan Sahte Servislere Dikkat

444 veya 0800 ile başlayan telefon numaralarından tüketicilerimizi arayarak kurumsal bir yapı izlenimi yaratmak

Servis araçlarında, kıyafetlerinde veya dükkanlarında DemirDöküm logo ve markasını kullanarak yetkili servis gibi görünmeye çalışanlara dikkat ediniz.
İnternette “gen.tr, biz.tr, org, net, co, com, net” vb. gibi uzantılar ile DemirDöküm marka ve logosunu kullanarak yetkili servis web sitesi benzeri sitelere dikkat ediniz.
Müşterilerimizin site ve apartman girişlerine, evlerine, araçlarına yanıltıcı reklam ve broşür bırakmak veya yapıştırmak
Müşteri Memnuniyeti
100%
Hızlı Servis
95%
Yapılan Projeler
85%
7/24 Destek
100%

0

Projeler

0

Müşteriler

0

Başarılar

0

Profesyonel


İŞ ORTAKLARIMIZ

client-logo client-logo client-logo